Stik

Uprava

Uprava

Anton Spitaler

Vodstvo prodajnega in tehničnega oddelka

Gabriele Leibetseder

Zrakotesnost

Vodstvo oddelka za razporeditve, ponudbe, zrakotesni izdelki

Tanja Blechinger

Razporeditev zrakotesni izdelki

Melanie Eggenberger

Razporeditev zrakotesni izdelki

Cornelia Ebner

Razporeditev zrakotesni izdelki

Sarah Roider

Razporeditev zrakotesni izdelki

Sandra Hagenauer

Ponudba zrakotesni izdelki

Daniel Ruthner

Izolacijski materiali Blow-in

Koordinacija gradbišča

Martina Dürager

Koordinacija gradbišča

Nadja Winklhofer

Koordinacija gradbišča

Rebecca Zimmermann

Fakturiranje

Maria Reichl

Fakturiranje

Silvia Ametsreiter

Fakturiranje

Elvira Voggenberger

Tehnologija vpihavanja

Strojna tehnika aplikacijska tehnika prefabriciranje

Bernhard Hemetsberger

Tehnična nabava strojna tehnika

Stefan Kofler

Maschinentechnik / Projektabwicklung Vorfertigung

Franz Hochrainer

Strojna tehnika

Wilhelm Paischer

Strojna tehnika, vzdrževanje vpihovalni stroji

Aegidius Langhofer

Tehnika

Gradbena tehnika

Dipl.-Ing. (FH) Josef Putzhammer

Gradbena tehnika

Mag. BSc Martin Schaber

Gradbena tehnika

Dipl.-Ing. (FH) Christian Nöhammer

Gradbena tehnika

BSc Moritz Stiegler

Gradnja in aplikacijska tehnika Nemčija

Jürgen Küllmer

Blower Door (vrata za vpihovanje), termografija

Petra Buklin

Nakup

Nabava, upravljanje skladišča, vozni park

Robert Buchner

Nabava - upravljanje skladišča

Roland Doppler

Nabava - upravljanje skladišča

Hans-Peter Pöllmann

Administracija

Administracija

Sabine Spindler

Vajenec

Lena Leymüller

Administracija

Christina Stangl

Marketing

Marketing

Mag. Silvia Grießner

Grafika in dizajn

Christian Fasching

Grafika in dizajn

Dipl.-Ing. Martin Mayerhofer

Asistenca vodstva prodajnega oddelka

MA Anna Roller

Poprodaja

Tanja Winkler

Finance

Kontroling

ppa. Walter Jettel

Kontroling

Ernst Angerer

Finance - osebje

Sylvia Klinger

Finance - izdelava bilanc

Karin Spindler

Finance - spremljanje upnikov

Marion Hemetsberger

Finance - izdelava bilanc

Anita Helml

Finance - spremljanje upnikov

Stefanie Burgstaller

Finance - spremljanje dolžnikov

Sabine Achleitner

Finance - spremljanje dolžnikov

Manuela Riesner

Informatika

IT - upravljanje sistema

Thomas Elbertzhagen

IT - upravljanje sistema

Thomas Kaiser

IT - upravljanje sistema

Markus Moser

IT - pripravnik

Saad Hazim

Skladišče in proizvodnja

Vodstvo oddelka za skladišča

Johann Heinrich

Skladišče

Franz Kranzinger

Skladišče

Norbert Schmidhuber

Skladišče

Viktor Moravec

Skladišče

Robert Varady

Skladišče

Bettina Lenzenweger

Skladišče

Dominik Hämmerle

Skladišče

Sabrina Thaler

Skladišče - proizvodnja okenskih trakov

Marianne Kleber

Obdelava vpihovane izolacije

Aplikacijska tehnika vpihovalne izolacijske snovi

Akos Horvath

Aplikacijska tehnika vpihovalne izolacijske snovi

Johann Schuster

Aplikacijska tehnika vpihovalne izolacijske snovi

Franz Spitaler

Aplikacijska tehnika vpihovalne izolacijske snovi

Istvan Nemeth

Aplikacijska tehnika vpihovalne izolacijske snovi

Christian Jungwirth

Aplikacijska tehnika vpihovalne izolacijske snovi

Vadim Kolomeets

Aplikacijska tehnika vpihovalne izolacijske snovi

Valentin Kolomeets

Kontaktni obrazec